Motorola’nın yeni katlanabilir akıllı telefon modeli artık gün saymaya başladı

Motorola Razr+ 2023, Çin’de yakında piyasaya çıkması beklenen bir telefon. Şirket, kendi ülke pazarında Flip telefonunu önceden tanıtmaya başladı. Söylentilere göre, yeni model devasa bir kapak ekranı ile donatılacak. Lenovo Group Mobil Telefon İş Bölümü Genel Müdürü Chen Jin’in, kapak ekranının gerçek boyutunu açıkladığı söyleniyor.

Sızdırılan bilgilere göre, Jin bir paylaşımında Motorola Razr+ 2023’ün kapak ekranı boyutunu öne çıkarmak için “3.5 inç” ifadesini iki kez kullanmış. Bu nedenle, cihazın 3.5 inç kapak ekranı ile donatılabileceği söyleniyor. Ancak, şirket henüz bu bilgiyi doğrulamadı. Aslında, marka tarafından açıklanan yeni ipucu afişinde boyut sadece 3.x-inç olarak belirtiliyor ki bu sayede de en azından 3 inçten büyük olacağı onaylanmış.

Motorola’nın yeni katlanabilir akıllı telefon modeli artık gün saymaya başladı

Samsung’un da bu yıl Ağustos ayında Galaxy Z Flip 5‘i piyasaya sürmesi bekleniyor. Söylentilere göre, 3.4 inç kapak ekranı olacak. Karşılaştırıldığında, Razr+ 2023 biraz daha büyük bir kapak ekranına sahip olacak gibi görünüyor.

Razr+ 2023 hakkındaki söylentiler, bazı pazarların Motorola Razr 40 Ultra adı altında aynı cihazı alacağını iddia ediyor. Şirket, cihazın adını henüz doğrulamadı. Raporlara göre, cihazda FHD+ çözünürlüğü ve 144Hz yenileme hızını sunan 6.7 inç OLED katlanabilir bir ekran olacak. Telefonun gücünü ise Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setinden alacağını söyleyebiliriz.

Razr+ 2023, 3,640mAh batarya ile gelmesi ve 33W hızlı şarjı desteklemesi bekleniyor. Cihaz, 8 GB / 12 GB RAM ile gelecek. Telefon, UX tabanlı Android 13 işletim sisteminde çalışacak. Şu anda, Razr+ 2023’ün kameraları hakkında herhangi bir bilgi mevcut değil.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir