ASUS’un yeni oyun monitörü ön siparişe açıldı

ASUS, geçen yıl Ağustos ayında ROG Swift OLED PG32UCDM oyun monitörünü piyasaya sürdü. Şimdi bu monitör, İngiltere ve ABD’de ön siparişe açıldı. İngiltere’deki perakendeci Scan, monitörün stoklarının 19 Mart’ta gelmesinin beklendiğini belirtti. ABD’deki ön siparişlerin Newegg üzerinden ne zaman gönderileceğine dair detaylar ise henüz netleşmedi.

ROG Swift PG32UCDM, 31,5 inç boyutunda etkileyici bir OLED ekranla donatılmış durumda. 4K çözünürlüğe ve inanılmaz hızlı 240Hz tazeleme hızına sahip bu ekran, Samsung’un üçüncü nesil QD-OLED panelini kullanarak canlı renkler, derin siyahlar ve olağanüstü kontrast sunuyor. 4K çözünürlük (3840 x 2160), keskin ve detaylı görseller sağlarken, 240Hz’lik tazeleme hızı da hızlı tempolu oyunlarda bile görüntü yırtılmalarını ortadan kaldırarak pürüzsüz bir hareket deneyimi sunuyor.

1000 nit HDR zirve parlaklığı (3% APL), gerçekçi ışıklar ve gölgeler ile etkileyici HDR içeriği sunarken, 0.03ms GtG tepki süresi hareket bulanıklığını ve hayalet görüntüleri en aza indirerek gerçekten hızlı bir deneyim sağlıyor.

ASUS’un yeni oyun monitörü ön siparişe açıldı

ASUS, özel bir soğutma çözümü ile hem uzun ömürlülüğe hem de performansa öncelik vermiş. PG32UCDM, gürültülü fanlara gerek kalmadan görüntü tutunmasını önlemeye yardımcı olan ve OLED panelin ömrünü uzatan özel bir ısı emici ve grafen arka panel kullanıyor.

Monitör, HDMI 2.1, DP 1.4 (DSC ile) ve USB-C portları (DP Alt modu ve güç teslimi ile) dahil olmak üzere kapsamlı bağlantı seçenekleri sunuyor. Bu çok yönlülük, çeşitli cihazlarla uyumluluğu, PC’ler, konsollar ve hatta dizüstü bilgisayarlar dahil olmak üzere sağlıyor. Ayrıca, kullanıcıların iki dış cihazı sorunsuz bir şekilde bağlamalarını ve kontrol etmelerini sağlayan Smart KVM teknolojisine de sahip. Bunun yanı sıra, iki bağlı cihazın ekran çıktısını aynı anda görüntülemeyi sağlayan Bir Resimde Resim (PIP) modunu da içeriyor.

PG32UCDM, ABD’de 1299 dolar ve İngiltere’de 1348,99 sterlin gibi premium bir fiyat etiketine sahip. Bu, 32 inçlik OLED oyun monitörü kategorisinde en pahalı seçeneklerden biri olmasını sağlıyor. Ancak, gelişmiş özellikleri, üstün performansı ve şık tasarımı, ciddi oyuncular için yatırım yapmaya değer olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir