Eşini Öldürmek İçin Sinsi Plan Yaptı! Kahvesinin İçine Öyle Bir Şey Koydu ki: Sigortadan Para Almak İstedi

Melody Felicano Johnson isimli bir kadın, boşanma aşamasında olduğu eşini öldürmek için sinsi bir plan yaptı. Ancak planın ortaya çıkınca Melody tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Eşini çamaşır suyu ve kahve karışımıyla öldürmeye teşebbüs etmekle suçlanan bir kadının evde bulunan güvenlik kamerasına yansıyan görüntüleri ülkede gündem oldu.

Boşanma davası açtığı ve süreç tamamlanana kadar birlikte yaşadığı eşi Roby Johnson’ı öldürmeye teşebbüsle suçlanan Melody Felicano Johnson tutuklandı. Kocasının kahvenin tadında bir tuhaflık fark etmesi üzerine mutfağa kurduğu gizli kamera sayesinde Melody’in kocasını zehirlemek için hazırladığı plan kameralara yansıdı. Daily Mail’in haberine göre, eşinin hayat sigortası kapsamına para almak adına kendisini öldürmeye çalıştığından şüphelenen Roby, kahve makinasını incelediğinde ise çamaşır suyu koktuğunu fark etti.

Roby’in kamera kayıtlarıyla birlikte polise şikayette bulunmasının ardından evde yapılan aramada Melody tutuklandı. Birinci derece cinayete teşebbüs, ağır saldırı girişiminde bulunma ve yiyecek veya içeceği zehirleme suçlamalarıyla suçlanan Melody’in Filipinler’de bir ev satın alan kaçma riski olduğu değerlendirilerek tutuklanmasına karar verildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir